Polityka Prywatności

Zapewniamy anonimowość wszystkim osobom odwiedzającym serwis internetowy Oddziału Urologicznego Szpitala Kolejowego w Pruszkowie. Wszelkie informacje zebrane przez witrynę internetową w postaci logów systemowych (np. nr IP), a wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w internecie, wykorzystywane są wyłącznie do celów administracyjnych i nie są upowszechniane ani udostępniane osobom trzecim. 

Użytkownicy serwisu w pewnych jego częściach (w przypadku korespondencji) proszeni są o podanie informacji teleadresowych, takich jak adres e-mail czy numer telefonu. Informacje te wykorzystywane są jedynie w celu prowadzenia komunikacji pomiędzy szpitalem a jego pacjentami i nie są w żaden sposób upowszechniane ani udostępniane osobom trzecim. 

Oddział Urologiczny Szpitala Kolejowego w Pruszkowie ponadto dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i poufność informacji dotyczących swoich pacjentów. 

Aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny używamy plików cookie. Przeglądając tą witrynę, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Czytaj więcej