Prowadzimy pełną diagnostykę i leczenie urologiczne ambulatoryjnie, w ramach kontraktu z NFZ. Zapraszamy wszystkich chorych ze skierowaniem do Poradni Urologicznej do Rejestracji Poradni.

Rejestracja znajduje się na parterze, w budynku Poradni Przyszpitalnej i jest czynna w godzinach 7.00-18.00. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i skierowanie.

Po Poradni zapisać można się także telefonicznie pod numerem 22 77 09 350. Przy zapisie telefonicznym potrzebny będzie Pesel i dane ze skierowania. Ustalona zostanie data wizyty i konkretna godzina. Prosimy wszystkich pacjentów o wyrozumiałość, zaplanowana godzina czasami ulega opóźnieniu z uwagi na konieczność konsultacji chorych z innych oddziałów lub izby przyjęć.

Na wizytę w Poradni należy przynieść pełną dotychczasową dokumentację medyczną (wypisy ze szpitali, wyniki wykonanych wcześniej badań, łącznie z dokumentacją na płytach CD lub kliszach RTG) oraz spis aktualnie przyjmowanych leków.

Aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny używamy plików cookie. Przeglądając tą witrynę, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Czytaj więcej